среда, 29 августа 2012 г.

3 мастер-класса абсолютно бесплатно!


Безкоштовний майстер-клас від Романа Мельниченка, Андрія Полтавцева та Ольги Колеснікової! Також читайте про розширення діяльності Спілки!


Шановні друзі та читачі блогу «Гармонійне Зростання»!
Нарешті ми знову маємо можливість зустрічатись після періоду такого нам всім необхідного відпочинку. І відразу ми пропонуємо вам відвідати наші безкоштовні майстер-класи, які є унікальною пропозицією на початку осені. Ви зможете освоїти деякі практичні навики по боротьбі зі стресом, дізнатись багато нового з психології любові і стосунків та про ранній розвиток дитини. Зможете отримати знижки на наші тренінги та тренінги «Спілки», які будуть діяти  до кінця року. А в цьому році на вас чекає багато цікавого. Наша Спілка готує для вас рвзні сюрпризи.
Перш за все «Спілка» розширяє свою діяльність. Тепер окрім Сімейного блоку ми матимемо ще два – Бізнес та Фінанси і Все про здоровий спосіб життя.  А «сімейний» переростає в широкий блок: Духовність, Саморозвиток і Сім’я. Про деталі ви прочитаєте найближчим часом!
Приєднуйтесь до нашого блогу та не пропускайте цікавого!)

Додаткова інформація по майстер-класам.

2 вересня в неділю в 11.00 на вас чекає майстер-клас Антистресова студія Андрія Полтавцева.
Кожна людина постійно відчуває стрес, як на роботі так і в особистому житті. Стрес накопичується, виникають депресивні стани, подавлений настрій, перевтома, також наше тіло «зажимається», виникають хронічні хвороби. Ось чому так важливо оволодіти навиками само релаксації, розслаблення. Саме цьому і навчає Андрій Полтавцев на своєму майстер-класі. Всі хто відвідає цей майстер-клас отримає скидку на антистресову студію 30%.
13.00 – майстер-клас по терапевтично-навчальній програмі «Простір Любові» від сімейного психолога Романа Мельниченко.
Вам буде представлено 7 кроків авторської програми по гармонізації сімейних життєвих сценаріїв, по особливостям побудови  щасливих, довготривалих і міцних стосунків, розкриття основних законів любові і стосунків. Участь у майстер-класі дає можливість отримати знижку 10% та взяти участь у практичних вправах.
О 15.00 - Ольга Колеснікова запрошує на майстер-клас по авторській тренінговій програмі   «Мистецтво розвитку дитини раннього віку».
«Під час зустрічі ви зможете ознайомитись з моїм навчально-практичним курсом, отримати нові знання  з мистецтва спілкування з дітьми та самі відчути себе Дитиною.
В програмі майстер-класу: ключові моменти у формуванні особистості, дитина – як плід Любові,  її місце у родовій системі (міні-розстановка),  вплив мультиків на психіку дитини,  цікаві ідеї для розвитку дитини самотужки, креатив з води, борошна і соліJ».

Для того, щоб взяти учать в безкоштовних майстер-класах необхідна реєстрація в ЦІЙ ФОРМІ, або за  телефоном  066 293 10 15 або  на пошту iereyr@gmail.com

Комментариев нет:

Отправить комментарий